↓ Klik om een vrijblijvende offerte aan te vragen ↓
Wat zijn de kosten van een tuinafscheiding per meter met plaatsing in Hardinxveld-Giessendam?
Meestal liggen de kosten met montage tussen €80 en €170 per meter. De exacte prijs hangt af van het type schutting (hout, betonpalen of kunststof-composiet), de uitvoering, de bodem en mogelijk sloopwerk.Wat voor schutting heeft de langste levensduur: houten, betonnen of composiet?
Voor stevigheid en duurzaamheid is een combinatie met betonpalen vaak het meest onderhoudsarm. kunststof-composiet is ook minimaal onderhoud. Hout kan prima zijn, maar kan sneller werken/krimpen.Wat is de doorlooptijd van het plaatsen van een schutting in Hardinxveld-Giessendam?
Vaak staat een standaard schutting in één dagdeel tot één dag. Bij lange percelen, hoogteverschillen of veel wortels kan het uitlopen.Moet ik een vergunning verplicht voor een erfafscheiding?
Vaak is geen omgevingsvergunning nodig, maar het hangt af van de gemeente. In de achtertuin mag meestal meer dan in de tuin voor. Bij hoekwoningen kunnen aanvullende voorwaarden gelden. Check daarom altijd de gemeentelijke richtlijnen.Hoe weet ik de exacte erfgrens?
De zekerste manier is kadastrale gegevens raadplegen. Wanneer er discussie kan ontstaan voorkomt dit problemen en juridische discussies.Plaatsen jullie een tuinafscheiding op zachte grond of bij een sloot?
Absoluut. Dan werken we vaak met dieper boren, betonpalen en stabilisatie. Bij waterkanten is dit cruciaal om verzakking te voorkomen.Kunnen jullie ook een poort in dezelfde stijl?
Zeker. We kunnen een smalle poort of dubbele poort integreren die past bij de schutting. Denk aan extra veiligheid, praktische doorgang en strakke montage.Kies ik voor beton of hout als palen?
Betonnen staanders zijn zwaarder, minder gevoelig voor rot en zorgen dat de schutting vaak stabieler blijft. Houten staanders kunnen goed zijn, maar zijn sneller aan slijtage onderhevig, waardoor de levensduur meestal minder lang is, zeker bij natte grond.
Bekijk nieuwe collectie schuttingen voor 2026! Rond aan het kijken voor een luxe schutting Hardinxveld-Giessendam? Bij Prins schuttingen bent u op het juiste adres voor een hout beton schutting Hardinxveld-Giessendam. Bij ons hebben wij nauwelijks lange wachttijden voor het plaatsen van uw schutting. De gemiddelde wachtperiode na aanvaarding van de aanbieding en het plaatsen van de schuttingen is plusminus 20 dagen.
Schutting Hardinxveld-Giessendam, stevige oplossing voor iedere tuin
Onze doorgewinterde schuttingbouwers die niks anders verrichten dan tuinschuttingen monteren, kunnen de schuttingen Hardinxveld-Giessendam perfect plaatsen. Het is relevant dat de schutting op de juiste hoogte en in de correcte lijn geplaatst word. Dat word altijd gedaan in overleg met de klant zodat er later geen misverstanden over kunnen ontstaan. We bouwen uw tuinschutting zonder moeite waterpas, in de meeste gevallen is er zelfs geen kruislijnlaser voor nodig. Ervaring en verstand van zaken zijn 2 serieuze factoren bij het plaatsen van een schutting.
Voor vele jaren was de houten schuttingen Hardinxveld-Giessendam erg gewild, hedendaags kiezen steeds minder particulieren voor dit type tuinafscheiding. De luxe hout beton tuinafscheiding is de laatste jaren voortdurend populairder geworden onder de bezoekers. Het grote pluspunt van dit type schutting is dat de schutting palen nooit van hardhout zijn maar van beton. Een beton paal rot geheel niet, trekt nooit scheef en gaat daardoor heel wat langer mee dan een houten paal. De sponning die onder in de beton paal zit is bedoeld voor een betonplaat. Het Douglas houten tuinscherm komt op deze betonplaat te rusten waardoor het tuinscherm constant vrij blijft van de aardbodem.
Wij kunnen vier verschillende hout soorten leveren, iedere soort heeft andere kenmerken voor uw nieuwe schutting Hardinxveld-Giessendam.
Tuinschermen Hardinxveld-Giessendam
Geimpregneerd grenen hout 23, 21 of 19 planken met een levensduur van ongeveer 15 jaar. Onder hoge druk geimpregneerd waardoor de tuinschermen circa 15 jaren mee kunnen.
Het tuinscherm is leverbaar in geimpregneerd Red Class wood hout met 23, 21 of 19 planks. Onder hoge druk KOMO geimpregneerd waardoor de tuin schermen circa 15 jaar mee kunnen.
Onbehandeld Douglas hout 23, 21 of 19 planks met een levensduur van ongeveer 8 jaar. De planken worden onbehandeld geleverd, na behandeling met Douglas coating word de levensduur aanmerkelijk verlengt tot circa 15 jaar.
Nobifix hout 21, 23 of 24 planks met een levensduur van ongeveer 25 jaar. |Het tuin scherm is leverbaar in Nobifix met 24, 22 of 20 planks.} De tuin schermen zijn behandeld, na gebruik van Nobifix lazuur blijft de prachtige bruine kleur behouden en word de levensduur aanmerkelijk verlengt tot circa 20 jaar.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Houtverduurzaming
Tip: Hoe meer grenen planken per tuinscherm des te meer privacy u heeft. De best verkochte tuin schermen bestaan uit 23 planken.

Luxe hout beton schutting plaatsen Hardinxveld-Giessendam
Als u de standaard hout beton tuinafscheiding te simpel vind en de betonnen schutting te dicht, kies dan voor de luxe hout beton schutting. Dit model schutting is een samenstelling van beton palen, motief betonplaten afgewerkt met een betonnen afdekkap en een Grenen tuin scherm. Kies net als bij de beton schutting voor een aantrekkelijk motief op de betonplaten, bijvoorbeeld het Elbe motief, Gebroken steen motief of het Rabat motief. Combineer dit met een fraai tuin scherm van Nobifix hout en men heeft een luxe tuinschutting Hardinxveld-Giessendam die lang mee gaat. De houten afdeklat op het houten tuinscherm maakt de schutting helemaal af.

Schutting plaatsen.
Een schutting plaatsen Hardinxveld-Giessendam hoeft tegenwoordig niet moeilijk te zijn. een schutting kopen voor uw tuin Hardinxveld-Giessendam is hedendaags erg makkelijk. We weten zeker dat u via het net snel en veilig een juiste tuinafscheiding Hardinxveld-Giessendam zal vinden voor uw woning in Hardinxveld-Giessendam. U hoeft dus niet meer al die schutting bedrijven te bezoeken om de opties te bekijken. We kunnen snappen dat een tuinafscheiding bestellen via internet spannend kan zijn. Bent u verder nog niet vertrouwd na het bekijken van deze site? U bent van harte welkom in de riante showtuin liggend in Helmond. Zoekt u een referentie tuin Hardinxveld-Giessendam? Vraag het ons, misschien hebben eerder een schutting geplaatst in uw wijk.
Zo kunt u de tuinafscheiding eerst vrijblijvend bekijken alvorens u deze aankoopt! Vele bezoekers gingen u voor, bent u de volgende? Prins Schuttingen kan de volgende soorten tuinschutting of tuinafscheiding Hardinxveld-Giessendam plaatsen:
Schutting soorten
Houten schuttingen van hout.
Schuttingen Hardinxveld-Giessendam van hout met beton.
Semi luxe tuinafscheidingen van hout en luxe Elbe motief, Gebroken steen motief of het Klassiek steen motief
Luxe hout beton schutting gemaakt van hout en Rots motief, Klassiek steen motief of het Graniet motief
Luxe betonschutting gemaakt van luxe Graniet motief, Lariks motief of het Rots motief
Geluidswerende betonnen tuinafscheiding tot 3 meter hoog.
Welke tuinafscheiding u ook uitzoekt het zijn allen moderne schuttingen met goede garanties.

Betonnen schutting Hardinxveld-Giessendam
Zoekt u een schutting die staat als een woning en welke ook nog eens ruim 40 jaar mee gaat? Kies dan voor een stevige betonschutting. Beton is net zo oud als de weg naar Rome, het is dus uitstekend geschikt voor beton schutting Hardinxveld-Giessendam. Net zoals bij de hout beton tuinafscheiding hebben de schuttingpalen een inkeping waar de beton platen van 36cm hoog in bevestigd worden. Tegenwoordig zien we de betonnen schutting niet meer net als in het verleden. Ze zijn een stuk moderner met meerdere kleurcombinaties en motieven. Denk hierbij aan Klassiek steen motief, Gebroken steen motief of het Nostalgie motief. Al deze beton motieven zijn zowel 1-zijdig als 2-zijdig leverbaar. Op bestelling is het momenteel ook mogelijk om aan beide zijdes van de betonplaat een verschillend motief te bestellen. Leverbaar in de mooie kleuren Antraciet, Witgrijs en Creme.
Tuindeur Hardinxveld-Giessendam
Prins schuttingen kan vanzelfsprekend ook een poortdeur leveren die foutloos bij uw nieuwe tuinafscheiding past.
Wij kunnen Douglas, Grenen, Nobifix en Red Class wood tuinpoorten leveren in de maatvoeringen 90/100/110/120/130/140/150cm.
Houten poortdeur op een metalen raamwerk, in iedere hoogte mogelijk tussen de 1 meter en 2,5 meter.
Een tweedelige tuinpoort gemaakt van Nobifix, Grenen, Douglas of Red Class wood, gemakkelijk als u er met brede materialen door heen moet.
Viderim poortdeur.
Tip: Alle tuinpoorten worden altijd geleverd met degelijk RVS hang en sluitwerk, er zitten standaard 3 sleutels bij het slot.
Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? offerte om een offerte aan te vragen
Schutting collectie 2026 schuttingenplaatsen.nl