↓ Klik Hier ↓

Waarom wij deze betonschutting in Oisterwijk hebben geplaatst

Op vrijdag 31 juli 2026 hebben wij in Oisterwijk voor Thunnissen Groep een betonschutting geplaatst. Het ging om een schutting van circa 12 meter en 200 cm hoog, uitgevoerd in grijs beton.

Wat wij vooraf in de tuin hebben bekeken

Wij zagen al snel dat deze tuin een duidelijke en nette oplossing nodig had. Thunnissen Groep wilde vooral een nette tuinafscheiding zonder veel onderhoudswerk. Die voorbereiding voorkomt problemen zoals scheefstand, verzakking of een rommelige aansluiting op de bestaande tuin.

Waarom wij hier kozen voor betonschutting

Een betonschutting laten plaatsen is in veel tuinen een goede keuze wanneer de opdrachtgever zoekt naar een stevige oplossing. Een betonnen schutting is sterk, netjes af te werken en geeft de tuin direct meer privacy.

Meer privacy en een verzorgde tuin

Een goede montage zie je terug in de details. De hoogte moet kloppen, de delen moeten netjes aansluiten en de hele schutting moet rustig ogen. Na plaatsing is goed te zien hoeveel verschil een nieuwe betonschutting maakt. De gekozen kleur, grijs beton, past goed bij de rest van de omgeving.