Op vrijdag 10 juli 2026 plaatsten wij in Tilburg een houten schutting in de omgeving van Koolhoven. Bij dit project voor Aan de Stegge Verenigde Bedrijven draaide het om een stevige schutting met weinig onderhoud. De bestaande situatie was duidelijk: de bestaande tuinafscheiding paste niet meer bij de uitstraling van de woning. Na montage is het resultaat een stevige tuinschutting met een nette en rustige uitstraling.
Voor Aan de Stegge Verenigde Bedrijven kijken wij altijd eerst naar de tuin, de erfgrens en de gewenste uitstraling. In dit project ging het vooral om een stevige schutting met weinig onderhoud. Daarom hebben wij gekozen voor een aanpak waarbij afwerking centraal stond.

↓ Klik Hier ↓
Zo hebben wij deze tuinschutting in Tilburg aangepakt
Op vrijdag 10 juli 2026 hebben wij in Tilburg voor Aan de Stegge Verenigde Bedrijven een houten schutting geplaatst. Het ging om een schutting van circa 8 meter en 180 cm hoog, uitgevoerd in Douglas hout.
Eerst kijken, meten en beoordelen
Bij dit soort projecten nemen wij altijd de tijd om de situatie goed te beoordelen. De ondergrond, de erfgrens en de bereikbaarheid bepalen namelijk voor een groot deel hoe wij de tuinschutting het beste kunnen plaatsen. Wij vinden dat belangrijk, omdat een schutting alleen mooi blijft wanneer de basis goed is.
Waarom douglas schutting 21 planks goed past bij deze tuin
Een douglas schutting 21 planks is in veel tuinen een goede keuze wanneer de opdrachtgever zoekt naar meer privacy. In deze tuin paste dat goed, vooral door de combinatie met Douglas hout.
Het resultaat in Tilburg
Wij werken stap voor stap. Eerst bepalen wij de lijn, daarna zetten wij de palen goed vast en vervolgens werken wij de schutting netjes af. Zo voorkomen wij scheefstand, open naden en een rommelig eindbeeld. Na plaatsing is goed te zien hoeveel verschil een nieuwe houten schutting maakt. De gekozen kleur, Douglas hout, past goed bij de rest van de omgeving.
Wilt u ook een tuinschutting laten plaatsen in Tilburg? Bekijk dan onze pagina over tuinschutting laten plaatsen Tilburg. Daar leggen wij meer uit over de mogelijkheden, materialen en werkwijze.
Wilt u eerst meer voorbeelden bekijken? Op onze pagina met foto’s van schuttingen laten wij verschillende soorten schuttingen, afwerkingen en materialen zien. Bekijk ook hout en beton combineren, luxe hout-beton uitvoering, beton schutting en poortdeur.