Schutting Sint-Pieters-Kapelle

Klik om een vrijblijvende offerte aan te vragen ↓ 

Offerte aanvragen

  • Wat kost een schutting per meter inclusief plaatsen in Sint-Pieters-Kapelle?
    In de praktijk vallen de kosten inclusief plaatsing tussen €70 en €150 per meter. Het totaalbedrag is afhankelijk van het materiaal (houten schermen, beton of kunststof-composiet), de hoogte, de bodem en eventueel afvoer van bestaande delen.

  • Welke tuinafscheiding heeft de langste levensduur: hout, beton of composiet?
    Voor stevigheid en weinig gedoe is een combinatie met betonpalen vaak het meest onderhoudsarm. kunststof-composiet is ook makkelijk schoon te houden. Douglas kan jaren mee, maar vraagt meestal meer onderhoud.

  • Hoe lang duurt het plaatsen van een erfafscheiding in Sint-Pieters-Kapelle?
    Vaak plaatsen we een rechte schutting binnen één werkdag. Bij lange percelen, lastige hoeken of veel wortels kan het meer tijd kosten.

  • Moet ik een vergunning nodig voor een erfafscheiding?
    In de meeste gevallen is geen vergunning vereist, maar regels verschillen per gemeente. In de achtertuin mag meestal meer dan in de voorerf. Bij speciale bestemmingsplannen kunnen aanvullende voorwaarden gelden. Bekijk altijd het omgevingsloket/gemeente-info.

  • Hoe weet ik de exacte erfgrens?
    De meest betrouwbare manier is het Kadaster te checken. Bij twijfel voorkomt dit gedoe en extra kosten.

  • Kunnen jullie een tuinafscheiding op slappe bodem of bij een sloot?
    Ja. Dan werken we vaak met dieper heien, zwaardere palen en aanvullende ondersteuning. Bij slappe bodem is dit essentieel om verzakking te voorkomen.

  • Plaatsen jullie een tuinpoort in dezelfde stijl?
    In de meeste gevallen wel. We kunnen een enkele poort of brede poort plaatsen die aansluit op de schutting. Denk aan extra veiligheid, toegang voor motor/aanhanger en mooie uitstraling.

  • Wat is beter: betonpalen vs houten palen?
    Palen van beton zijn zwaarder, minder gevoelig voor rot en zorgen dat de schutting vaak minder snel scheef zakt. Palen van hout kunnen zeker zijn, maar zijn kwetsbaarder in grondcontact, waardoor de levensduur meestal minder lang is, zeker bij natte grond.

 

Ontdek onze collectie schuttingen 2026! Op zoek naar een hout beton schutting Sint-Pieters-Kapelle? Ons bedrijf is de expert van Nederland in het neerzetten van uw schutting Sint-Pieters-Kapelle. Bij Prins schuttingen hebben wij geen lange wachttijden voor het monteren van uw schuttingen. De gemiddelde wachttijd na aanvaarding van de prijsopgave en het plaatsen van de schutting is ca. 10 dagen.

 

 

Schutting Sint-Pieters-Kapelle, mooie oplossing voor iedere woning

Wij werken alleen met bedreven schuttingbouwers die niets anders doen dan het plaatsen van schutting Sint-Pieters-Kapelle. Elke tuin is afwijkend, een goed inzicht is daarom voornaam bij het monteren van een schutting. Wij denken graag met u mee en we hebben overal wel een uitkomst voor. Een laserwaterpas word enkel in extreme gevallen nog gebruikt, dit zegt voldoende over het denkbeeld en ervaring van de bouwers.

Voor vele jaren was de houten schutting Sint-Pieters-Kapelle erg populair, tegenwoordig zoeken steeds minder consumenten voor deze categorie tuinafscheiding. De luxe hout beton tuinafscheiding is de laatste jaren voortdurend geliefder onder de particulieren. Het grote voordeel van dit type tuinafscheiding is dat de palen niet van tuinhout zijn maar van prefab beton. De levensduur van een betonpaal is tegenwoordig ruim 30 jaar, een stuk langer dus als we dit vergelijken met een houten paal. De keep die beneden in de beton paal zit is gemaakt voor een betonplaat. Dankzij de betonplaat beneden het grenen tuinscherm kan het tuinscherm nooit in contact komen met de aarde.

Onze tuinschermen worden allemaal geproduceerd met geel verzinkte of Roest Vrij Stalen schroeven, dit staat garant voor een lange levensduur voor uw nieuwe schutting Sint-Pieters-Kapelle.

Tuin schermen Sint-Pieters-Kapelle

De tuinschermen zijn leverbaar in Grenen geimpregneerd tuinhout met 23, 21 of 19 Grenen planken. Onder zeer hoge druk KOMO geimpregneerd waardoor de tuinschermen circa 15 jaar mee kunnen.

De tuinschermen zijn leverbaar in geimpregneerd Red Class wood tuinhout met 19, 21 of 23 planks. Onder zeer hoge druk KOMO geimpregneerd waardoor de tuin schermen ongeveer 15 jaar mee gaan.

Onbehandeld Douglas hout 23, 21 of 19 planks met een levensduur van circa 8 jaren. De planken zijn onbehandeld, na gebruik van Douglas coating word de levensduur enorm verlengt tot ca. 15 jaar.

Nobifix hout 24, 22 of 20 planken met verwachte levensduur van plusminus 25 jaar. |De tuinschermen zijn verkrijgbaar in Nobifix met 24, 22 of 20 planks.} De planken worden behandeld geleverd, na behandeling met Nobifix lazuur blijft de goede kleur behouden en word de levensduur enorm verlengt tot ongeveer 25 jaren.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Grenen_(hout)

Tip: Hoe meer Red Class wood planken per tuinscherm des te meer privacy u krijgt. De best verkochte tuinschermen bestaan uit 21 planken.

schutting Sint-Pieters-Kapelle

Luxe hout beton tuinschutting plaatsen Sint-Pieters-Kapelle

Op zoek naar een aparte tuinafscheiding die niet iedereen bezit? Kies dan voor de luxe hout beton schutting met Rots motief, Lariks motief of het Klassiek steen motief. Waarom word dit de luxe tuinafscheiding genoemd? Door het samenvoegen van betonplaten met motief + betonnen afdekkap en een Grenen tuin scherm is dit de meest luxe schutting Sint-Pieters-Kapelle uit ons assortiment. De volgende designs zijn o.a. verkrijgbaar voor de luxe hout beton tuinschutting Sint-Pieters-Kapelle: Rots motief, Lariks motief of het Graniet motief. Dit in combinatie met de houtsoort naar keuze, zoals Red Class wood hout, maakt dit een luxe combinatie. Als finishing touch monteren we een houten afdeklat op het tuinscherm.

schutting plaatsen Sint-Pieters-Kapelle

Schutting plaatsen.

Via de elektronische snelweg een schutting kopen voor uw tuin Sint-Pieters-Kapelle is nu erg makkelijk. We weten zeker dat u via het internet snel en veilig een juiste tuinafscheiding Sint-Pieters-Kapelle zal vinden voor uw woning in Sint-Pieters-Kapelle. Ons schutting bedrijf bezoeken word slechts nog door 10% van onze bezoekers gedaan. Een aanzienlijk deel van alle bestellingen worden hedendaags dus op internet gedaan. Heeft u na uw bezoek aan onze internetpagina nog vragen of wilt u de tuinafscheiding in het echt aanschouwen? U bent van harte welkom in onze omvangrijke showtuin liggend in Helmond. Of vraag ons om een tuin Sint-Pieters-Kapelle.

Een foto zegt meestal meer dan 1000 woorden maar onze schuttingen zien er in het echt nog fraaier uit. Bij ons vind u goede kwaliteit materialen, betrouwbare tarieven en deskundige schuttingbouwers! We kunnen de volgende modellen schuttingen of schutting Sint-Pieters-Kapelle plaatsen:

Tuinafscheiding soorten

Houten schuttingen van hout.

Tuinafscheidingen Sint-Pieters-Kapelle van hout in combinatie met beton.

Semi luxe tuinafscheiding van hout in combinatie met luxe Klassiek steen motief, Luxe mediterraans motief of het Romeins motief

Luxe schutting gemaakt van hout met luxe Nostalgie motief, Klassiek steen motief of het Hout motief

Luxe beton schutting gemaakt van luxe Rabat motief, Luxe mediterraans motief of het Nostalgie motief

Beton tuinafscheidingen van 3 meter hoog om geluid tegen te houden.

Welke schutting u ook uitzoekt het zijn allen moderne tuinafscheidingen met uitstekende garanties.

betonschutting plaatsen Sint-Pieters-Kapelle

Betonnen schutting Sint-Pieters-Kapelle

Kiest u voor deugdelijkheid, dan kiest u voor de beton schutting. Beton is precies zo oud als de weg naar Rome, het is natuurlijk geweldig geschikt voor beton schutting Sint-Pieters-Kapelle. Net zoals bij de hout beton schutting hebben de betonpalen een opening waar de beton platen van 36cm hoog in geschoven worden. De grijze grauwe betonschutting is verleden tijd, kies nu voor een leuke betonprint of een mooie moderne toon voor het beton. Denk hier bij aan Klassiek steen motief, Gebroken steen motief of het Elbe motief. Elk van deze beton motieven zijn zowel combi motief als dubbelzijdig leverbaar. Op bestelling is het nu ook mogelijk om aan beide zijdes van de betonplaat een ander motief te kiezen. Verkrijgbaar in de mooie kleuren Witgrijs, Antraciet en Creme.

Poortdeur Sint-Pieters-Kapelle

We hebben voor elk type schutting een bijbehorende tuinpoort.
U kan kiezen uit verschillende soorten tuindeuren die in vier andere houtsoorten leverbaar zijn, waaronder Red Class wood.

Een houten tuinpoort van Nobifix, Grenen, Douglas of Red Class wood standaard gemonteerd op een stalen frame zodat het tuinhout nooit kan uitzetten.

Extra brede tuinpoort waar men met de wagen of aanhangwagen door heen kan rijden.

Viderim tuinpoort.

 

 

Tip: Alle tuinpoorten worden altijd geleverd met betrouwbaar RVS hang en sluitwerk, er zitten standaard 3 sleutels bij het slot.

Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? offerte om een offerte aan te vragen

 

 

schutting Oosterhout
schutting Ulvenhout
schutting Appelscha
schutting Vessem
schutting Milsbeek
schutting Harmelen
schutting Lieshout
schutting Akersloot
schutting Aalst
schutting Boxmeer
schutting Almere-Buiten
schutting Nieuwe-Tonge

Schutting collectie 2026 schuttingenplaatsen.nl