↓ Klik om een vrijblijvende offerte aan te vragen ↓
Hoeveel kost een tuinafscheiding per meter incl. montage in Dilsen-Stokkem?
Gemiddeld vallen de kosten incl. montage tussen €70 en €150 per meter. De exacte prijs hangt af van het materiaal (Douglas, betonplaten of composiet), de uitvoering, de grondsoort en eventueel sloopwerk.Welke schutting heeft de langste levensduur: houten, betonnen of composiet?
Voor een strak resultaat en weinig gedoe is een combinatie met betonpalen vaak het meest onderhoudsarm. WPC is daarnaast erg onderhoudsarm. Douglas kan prima zijn, maar kan sneller werken/krimpen.Hoe lang duurt het plaatsen van een tuinafscheiding in Dilsen-Stokkem?
Meestal is een rechte schutting in 1 dag. Bij lange percelen, lastige hoeken of harde/zware ondergrond kan het uitlopen.Is er een vergunning nodig voor een schutting?
Meestal is geen vergunning nodig, maar regels verschillen per gemeente. In de achtertuin mag meestal meer dan in de voortuin. Bij speciale bestemmingsplannen kunnen extra regels gelden. Controleer altijd de lokale regels.Hoe weet ik de grens tussen buren?
De zekerste manier is het Kadaster te checken. Wanneer er discussie kan ontstaan voorkomt dit ruzie en juridische discussies.Kunnen jullie een erfafscheiding op zachte grond of aan een waterkant?
Zeker. Dan werken we vaak met dieper heien, betonpalen en stabilisatie. Bij slappe bodem is dit essentieel om verzakking te voorkomen.Kunnen jullie ook een poort in dezelfde stijl?
Ja. We kunnen een smalle poort of dubbele poort meeleveren en monteren die matcht met de schutting. Denk aan een slot, brede doorgang en een nette afwerking.Wat is het verschil tussen betonpalen of houten palen?
Betonpalen zijn zwaarder, geschikt voor natte grond en zorgen dat de schutting vaak minder snel scheef zakt. Houten palen kunnen prima zijn, maar zijn gevoeliger voor vocht, waardoor de levensduur vaak korter is, zeker bij natte grond.
Ontdek nieuwe collectie schuttingen 2026! Op zoek naar een nieuwe schutting Dilsen-Stokkem? Prins schuttingen is de expert van Nederland in het plaatsen van schuttingen Dilsen-Stokkem. Het monteren van een een schutting Dilsen-Stokkem kan meestal binnen 1 week worden verricht.
Schutting Dilsen-Stokkem, stevige oplossing voor iedere woning
Door onze jarenlange ervaring in het zetten van schutting Dilsen-Stokkem bent u zeker van een correct resultaat met uitstekende garanties. Iedere achtertuin is anders, een goed inzicht is daardoor belangrijk bij het monteren van een tuinschutting. We denken graag met u mee en we hebben overal wel een oplossing voor. Wij bouwen uw tuinschutting zonder moeite waterpas, in de meeste gevallen is daar zelfs geen laser waterpas voor nodig. Routine en verstand van zaken zijn 2 veelzeggende factoren bij het zetten van een tuinschutting.
Voor vele jaren was de houten schuttingen Dilsen-Stokkem erg gewild, hedendaags kiezen steeds minder mensen voor deze soort tuinafscheiding. Klanten kiezen vaker voor een kwaliteit schutting zoals onder andere de beton schutting. De basis van dit type tuinafscheidingen Dilsen-Stokkem bestaat uit beton palen i.p.v. hout. De levensduur van een beton paal is momenteel ruim 40 jaar, een heel stuk langer dus vergeleken met een houten schuttingpaal. De sponning die onder in de betonpaal zit is vervaardigd voor een betonplaat. Het hard houten tuinscherm komt op deze beton plaat te rusten zodat het tuinscherm constant vrij blijft van de aardbodem.
Onze tuinschermen worden standaard geproduceerd met geel verzinkte of Roest Vrij Stalen schroeven, dat staat garant voor een lange levensduur voor de nieuwe schuttingen Dilsen-Stokkem.
Tuin schermen Dilsen-Stokkem
Het tuinscherm is leverbaar in geimpregneerd Grenen hout met 23, 21 of 19 planken. Onder hoge druk KOMO geimpregneerd waardoor de tuinschermen ongeveer 15 jaar mee kunnen.
Het tuinscherm is leverbaar in geimpregneerd Red Class wood hout met 19, 21 of 23 planks. Onder zeer hoge druk geimpregneerd waardoor de tuinschermen ongeveer 15 jaar mee gaan.
Het tuinscherm is leverbaar in Douglas tuinhout met 19, 21 of 23 planks. De tuinschermen zijn onbehandeld, na gebruik van Douglas coating word de levensduur behoorlijk verlengt tot plusminus 15 jaar.
Nobifix hout 21, 23 of 24 planks met een levensduur van ca. 25 jaar. |De tuinschermen zijn verkrijgbaar in Nobifix met 20, 22 of 24 planks.} De planken worden behandeld geleverd, na behandeling met Nobifix olie blijft de goede bruine kleur gespaard en word de levensduur aanzienlijk verlengt tot plusminus 25 jaren.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Douglas_(hout)
Tip: Hoe meer grenen planken per tuin scherm des te meer privacy u heeft. De best verkochte tuinschermen bestaan uit 21 planken.

Luxe hout beton tuinschutting plaatsen Dilsen-Stokkem
Naast de standaard hout beton schutting kunnen wij ook de luxe hout beton schutting leveren. Dit type tuinafscheiding is een samenstelling van beton palen, betonplaten met motief afgewerkt met een betonnen afdekkap en een Nobifix tuinscherm. Kies uit een van de tien beton motieven zoals het Romeins motief, Lariks motief of het Klassiek steen motief. Dit in combinatie met een houtsoort naar keuze, zoals Grenen hout, maakt het een luxe combinatie. De houten afdekkap op het tuinscherm maakt de schutting compleet.

Schutting plaatsen.
een online shop een tuinafscheiding kopen voor uw tuin Dilsen-Stokkem is nu erg makkelijk. Zoek het op in Google en u vind al vlot een tuinschutting Dilsen-Stokkem die bij u past. Zelf naar een schutting bedrijf rijden is dus niet meer nodig, 73% van alle schuttingen worden tegenwoordig via internet verkocht. Een groot deel van alle bestellingen worden hedendaags dus online gedaan. Bent u alsnog niet overtuigd na het bekijken van deze site? U bent van harte welkom in onze grote showtuin gelegen in Helmond. Of verzoek ons om een adres Dilsen-Stokkem.
Een afbeelding zegt doorgaans meer dan 1000 woorden maar onze tuinafscheidingen zien er in het echt nog fraaier uit. Vele consumenten gingen u voor, bent u de volgende? Hier vind u de tuinafscheidingen die wij plaatsen Dilsen-Stokkem. Iedere soort schutting heeft zijn eigen uitstraling.
Schutting soorten
Schutting geheel van hout.
Tuinschutting Dilsen-Stokkem gemaakt van hout met beton.
Semi luxe schuttingen van hout met luxe Hout motief, Gebroken steen motief of het Romeins motief
Luxe schutting van hout en luxe Nostalgie motief, Gebroken steen motief of het Luxe mediterraans motief
Luxe betonschutting van luxe Rots motief, Gebroken steen motief of het Hout motief
Betonnen schuttingen tot 3 meter hoog om geluid tegen te houden.
Er zit minimaal 8 jaar garantie op deze schuttingen waardoor u erg lang kunt genieten van uw nieuwe tuinafscheiding.

Betonnen schutting Dilsen-Stokkem
De betonschutting mag vanzelfsprekend niet ontbreken in onze ruime collectie. We hoeven deze soort betonschutting Dilsen-Stokkem nauwelijks uitgebreid toe te lichten. De betonschutting bestaat uit beton palen met een inkeping waar de rotsmotief platen in geschoven worden. Nu zijn er hedendaags, behalve de standaard gladde betonplaten, veel meerdere soorten motieven voor de beton schutting. Denk hier bij aan Romeins motief, Klassiek steen motief of het Rabat motief. Al deze beton motieven zijn zowel combi motief als dubbelzijdig verkrijgbaar. Op verzoek is het nu ook mogelijk om aan beide zijdes van de betonplaat een ander motief te kiezen. Verkrijgbaar in de fraaie kleuren Antraciet, Witgrijs en Creme.
Poortdeur Dilsen-Stokkem
We hebben voor elk type tuinafscheiding een bijbehorende tuinpoort.
Bij Prins schuttingen heeft u de keuzemogelijkheid uit de volgende poortdeuren.
Normale houten tuinpoort waarop de planken zijn gemonteerd op een metalen gegalvaniseerd frame.
Een tweedelige poortdeur gemaakt van Red Class wood, Grenen, Douglas of Nobifix, makkelijk als u er met brede goederen door heen moet.
Viderim poortdeur.
Tip: Alle tuinpoorten worden standaard geleverd met stevig RVS hang en sluitwerk, er zitten steeds 3 sleutels bij het cilinderslot.
Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? offerte om een offerte aan te vragen
Schutting collectie 2026 schuttingenplaatsen.nl